Bitcoin Ticker Widget

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.1 MB
  • Version 2.0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma XBT Apps Ltd
Özel yenileme aralığı ve görüntüleme seçenekleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada tüm kriptokrasi yatırımlarınızı izleyebilirsiniz.

Bireysel para birimlerinizi ve portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz Bitcoin Ticker Widget uygulamasında fiyat bildirimleri de alabilirsiniz. Mevcut BTC ve LTC döviz kurlarınızı görüntüleyebileceğiniz bu uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır. Komple şifreleme yöntemi de sunan Bitcoin Ticker Widget uygulamasıyla piyasa bilgilerine tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Tüm blok şerit varlıklarınızı bir kerede görüntüleyebileceğiniz Bitcoin Ticker Widget uygulamasında her para birimi ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Bitcoin Ticker Widget uygulamasında fiyat bildirimleri de alabilirsiniz.

2 binden fazla kripto para birimine sahip!

30'dan fazla para biriminde portföylerinizi görebileceğiniz Bitcoin Ticker Widget uygulamasında bireysel para birimlerinize dair her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Grafik ve sipariş bilgileri gibi farklı özelliklerin yer aldığı bu uygulamada Bitcoin ve Altcoin haberlerini de takip edebilirsiniz. 2 binden fazla kripto para biriminin yer aldığı bu uygulamada birçok döviz kurunu görebilir, değişim de yapabilirsiniz.

Sizde Bitcoin Ticker Widget uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, fiyat bildirimlerine kolayca sahip olun!

 

 

Bitcoin Ticker Widget indir
DİĞER SÜRÜMLER