Bitcoin Ticker Widget

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.1 MB
  • Version 2.0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma XBT Apps
Bireysel para birimlerinizi ve portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde görebileceğiniz bu uygulamada fiyat bildirimleri de alabilirsiniz.

Bitcoin Ticker Widget uygulaması; mevcut BTC ve LTC döviz kurlarınızı görüntülemenizi sağlar. Özel yenileme aralığı ve görüntüleme seçenekleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulamada tüm kriptokrasi yatırımlarınızı izleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan Bitcoin Ticker Widget uygulaması, komple şifreleme yöntemi de sunmaktadır.

Piyasa bilgilerine tek tuşla ulaşabileceğiniz bu uygulamada tüm blok şerit varlıklarınızı bir kerede görüntüleyebilirsiniz. Her para birimi ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz Bitcoin Ticker Widget uygulamasında fiyat bildirimleri de alabilirsiniz.

Grafik ve sipariş bilgileri gibi farklı özelliklerin yer aldığı bu uygulamada Bitcoin ve Altcoin haberlerini de takip edebilirsiniz. 2 binden fazla kripto para biriminin yer aldığı bu uygulamada birçok döviz kurunu görebilir, değişim de yapabilirsiniz.

30'dan fazla para biriminde portföylerinizi görebileceğiniz Bitcoin Ticker Widget uygulamasında bireysel para birimlerinize dair her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizde Bitcoin Ticker Widget uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, fiyat bildirimlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Bitcoin Ticker Widget indir
DİĞER SÜRÜMLER